חדר בריכה

אחרי ההצלחה עם הזאטוט בחדר הבריחה השביעי שלנו אתמול, נפתח לנו התיאבון ובדקנו אפשרות לעשות חדר בריחה גם בניקוסיה, אבל הסתבר לנו שרוב החדרים בקפריסין פועלים בימות השבוע רק אחה"צ ובערב, ורק בסופי השבוע במשך כל היום. שקלנו לחזור לאותו המקום ולעשות את החדר שמדורג 4.5 עם התמה של בריחה מבית-כלא. "תשמע" אמרנו לזאטוט, "אחרי שנחזור מהטיול, נלך לחדר בריכה" (המלון כלל בריכה מחוממת מקורה – תענוג אמיתי) "ותוכל לשחות, ואחרי זה נלך לחדר בריחה". "כמו זה של אתמול?" הוא שאל, "באותו מקום, אבל אחד אחר", "טוב" הוא ענה 🙂 אז הזמנו. ככה זה כשהחופשות שלנו לא חופפות לשאר העולם – אין בעיית מקום באתרי תיירות.
IMG_5994S M
הפעם פגש אותנו ג'ורג', האנגלית בסדר אבל המבטא בעייתי, מסתבר שדימיטריוס כבר הספיק לספר לו עלינו. תדרוך קצר, גם בחדר הזה ניתן לקבל רמז כל 10 דקות בלבד, אבל כיצד מקבלים את הרמזים לא ידוע בשלב הכניסה לחדר, זה משהו שצריך לגלות תוך כדי המשחק.
אנחנו אסירים והסוהר הלך לאגף אחר לטפל בבעייה כלשהי ויש לנו 60 דקות לברוח.
נכנסים לחדר הסוהר, עוברים דרכו וג'ורג' נועל אותנו בשני תאים נפרדים כשבינהם מסדרון. הוא מסביר על לחצן המצוקה שפותח הכל ומפסיק את המשחק, סוגר ונועל את הדלת לחדר הסוהר ונעלם.
הזאטוט מתיישב על המיטה עם הטאבלט, הוא בעצם יכול לעבור בין הסורגים ולעביר דברים מקבוצה לקבוצה אבל הבטחנו להיות אסירים טובים ולא לשבור את הכללים 🙂
הפירוק לשתי קבוצות משנה הוא חוויה חדשה בשבילנו וזה קצת מתסכל כשאתה לא יכול לגעת ולבדוק בעצמך דברים בתא השני.
גם כאן כהרגלנו נתקענו על משהו שטותי לחלוטין ונזקקנו לרמז.
מאידך את החלק בחדר שאפשר לעקוף, עקפנו מבלי להשתמש ברמז (בדיוק כמו בפורטל Y), מחד זה מגניב כי זה מראה שהבנת את החדר מאידך אתה מוצא את עצמך מסתובב עם שני חפצים שברור לך שצריך להשתמש בהם מתישהו, אבל המתישהו לא מגיע (בפורטל Y אתה לא מוצא את עצמך עם חפצים מיותרים אבל אתה כן נדרש לחזור ולפתור את מה שדילגת עליו).
נזקקנו לעוד רמז אחד דווקא על מנעול פשוט, אבל את החידות הקשות יותר פתרנו מהר למדי – ג'ורג' אמר לנו בסיום שהוא לא האמין לדימיטריוס, אבל נוכח שהוא צדק לגבי היכולות שלנו.
52:05 דקות הספיקו לנו כדי לצאת, החדר טוב, אולי טיפה פחות קשה מהקודם, אולי לא, אבל בהחלט שווה ביקור.
מסתבר שהם זכיינים של החברה העולמית שיש לה נכון להיום 7 סוגי חדרים והיא פועלת ב-30 אתרים ברחבי העולם, כך שיש מצב להיתקל באותם חדרים גם מקומות אחרים (למשל לוס אנג'לס או בוקרשט) – שווה בדיקה.
20160425_193118S

 

פורסם בקטגוריה בחו"ל, חדרי בריחה, משפחה, עם התגים , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *