KGB – סיבה למסיבה?

נימוקים בדיעבד לפעילות של היום:
– בדיוק לפני שנה היינו בחדר בריחה השני שלנו הצד האפל של האמנות, אז צריך לחגוג יום-הולדת
– התאריך היום מיוחד – 22/23/2 (4/8/16)
האמת היא שפשוט רצינו לעשות עוד חדר, אז הזמנו מראש תאריך מתאים וככה יצא 🙂

החדר ה-12 של רובנו והפעם החלטנו לעשות חדר עם שחקן. ביקורות על חדרים עם שחקן מובנה לא בדיוק מפרטות מה תפקיד השחקן, אבל ההמלצות חיוביות, אז החלטנו לבדוק בעצמנו.
מבין האפשרויות עם השחקן בחרנו ב-KGB, החדר הוא כפול כלומר יש שניים כאלה אבל הם לא לגמרי זהים. זה לא לגמרי ברור מהאתר אבל אחד קצת יותר קשה וגם קצת יותר גדול פיזית, כמובן שבחרנו את הקשה יותר.

רק להגיע לחדר בריחה במרכז ת"א באמצע היום בקיץ זו משימה בפני עצמה, היו חששות בדרך אבל למרות הכל הצלחנו להגיע לדלת, קצת תשושים, ואפילו דקה לפני הזמן.
כשיום אחד תהיה רכבת קלה, החדר באמת יהיה במיקום מעולה.

התקבלנו במאור פנים על-ידי בחור ג'ינג'י שאני לא זוכר את שמו (מצטער), הוכנסנו לחדר המתנה/תדריכים/סיכום ממוזג, שפע מקום ישיבה, מים, עוגיות לוטוס, לוקרים, אביזרים לתצלום בסוף, עציץ עם צמח חי ולא מפלסטיק. גם חדרי שירותים יש בתוך המתחם.
המתחם כולל לא רק חדר כפול, אלא גם חדר המתנה כפול שמונע כל מגע אפשרי בין קבוצה שזה עתה סיימה ואחת שטרם התחילה. פתרון כל-כך פשוט ליישום ובכל זאת לא ראינו אותו עד היום בשום חדר אחר, בין אם בודד, כפול או במתחם מרובה חדרים!
באופן כללי השירות שקיבלנו היה ללא רבב, משלב השאלות על החדר לפני ההזמנה, דרך ההזמנה, בזמן הביקור ולאחריו. ניכר שמישהו שם חשב על כל פרט, החל מגומיות שמחוברות למפתחות של הלוקרים כך שמי שאין לו כיס יכול לשים את המפתח על היד, דרך מסירת קוד הכניסה לבניין מראש ב-SMS, ועד שליחת חשבונית ירוקה בדוא"ל למזמין החדר.
המחשבה על כל פרט ניכרת גם בחדר עצמו.
התדרוך לקראת הכניסה לחדר היה טוב, ההסברים לא מעיקים, הרקע של הסיפור ברור והמשימה פחות או יותר ברורה, אבל עדיין משאירה מקום לתהייה מה בדיוק נצטרך לעשות כדי לצאת מהחדר.
הכניסה לחדר מעניינת, האינטראקציה עם השחקן, במקרה שלנו שחקנית, התחילה מיד ובהחלט הוסיפה נופך אחר לכל התהליך. גם אני בחרתי לא לפרט מה בדיוק התפקיד שלה, וגם אני אומר שזו בהחלט חוויה מומלצת.
חלקים משמעותיים מהחדר לא דומים לשום חדר אחר שעשינו וזה טוב, חלק מהזמן התקדמנו בטיסה מהירה ובחלק הזדחלנו לאיטנו, הייתה תעסוקה לכולנו ואף אחד לא הרגיש מיותר. ביקשנו רמז אחד כי הבנו שאנחנו ממש תקועים ואח"כ המשכנו בקלות ויצאנו תוך 47 דקות. הבנו מהמפעיל שממוצע החדר עומד על חמישים ומשהו דקות (שזו גם אינדיקציה לכך שהחדר מתוכנן היטב).
חדר טוב, דרגת קושי בינונית-קשה עם שילוב טוב של אווירה וחידות, לא מתאים לילדים קטנים.
מומלץ בהחלט.
img_7729s

פורסם בקטגוריה בארץ, חדרי בריחה, משפחה, עם התגים , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

One Response to KGB – סיבה למסיבה?

  1. מאת רעות‏:

    אין על חדרי בריחה היינו גם בחדר עם שחקן במתחם בצפון בשם המסור
    החדר עצמו מפחיד והתרומה של השחקן ניכרת ממליצה בחום

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *