מחנה 23

לחדר הבריחה מחנה 23 תכננו ללכת הרבה זמן אבל רצינו לשמור אותו לאירוע מיוחד, וגם רצינו לעשות אותו כחדר ה-23 שלנו. מכיוון שהאירוע המיוחד הוגדר מראש (שירה מתגייסת) הזמנו לתאריך ה-23 בחודש. לרגע קצר הרהרנו אם להזמין לשעה 23:00, אבל החלטנו לוותר על השעה הזו.
כדי שזה באמת יהיה החדר ה-23, עשינו בתחילת החודש שני חדרים ברצף, שריינו את הבייביסיטר המועדפת עבור הזאטוט, התעלמנו ממיני מכאובים ועומסים בעבודה והחלטנו ששום דבר לא יעצור אותנו, גם לא הפקקים של יום חמישי לפנות ערב ודאגנו לצאת לדרך עם שפע זמן ספייר.

יש חנייה במתחם כך שלפחות הבעיה הזו נחסכה מאיתנו. עלינו במעלית ונכנסנו לאזור קבלה נעים עם שפע מקומות ישיבה, שתייה חמה וקרה וכיבוד קל, שפע תאי שירותים ותחושה שלא חסר שום דבר.
אחרי מספר משחקי הוקי אוויר באולם התדריכים, הכנסנו את הציוד האישי ללוקרים, עלינו על סרבלים כתומים וקיבלנו תדריך. התדריך כלל אלמנטים מוכרים (כמו "לא להפעיל כוח" ו"צופים בכם כל הזמן") אבל גם רמז על כך שצפוי חדר קצת שונה מהחדרים שעשינו עד היום (לא תמצאו כאן תוויות של "הפריט הזה לא חלק מהמשחק").

הקושי בכתיבה על חדר בריחה הוא בכך שאי-אפשר לספר עליו יותר מדי כדי לא להרוס למי שטרם היה בו.
המעט שניתן לומר עליו הוא שהתפאורה מצוינת, יש שפע של משימות וחידות (החדר מקבילי בצורה יוצאת דופן) והן משתלבות באופן מושלם בסיפור הנושא, התקשורת עם המפעיל זורמת ולא מפריעה למהלך החדר. היו מספר תקלות טכנית קטנות בתפעול החדר אבל האופן שבו החדר בנוי ומופעל, ודרך ניהול המשחק על-ידי המפעיל, אפשרו להתגבר עליהן מבלי לגרום לחוסר נעימות או לעוגמת נפש כלשהם.

לקחנו את הרמה הקשה ויצאנו בלי לבקש רמזים תוך 71 דקות, שזה מסתבר טוב יותר מהממוצע.
זהו אחד החדרים הבודדים שבאמת לא מתאים לפחות מארבעה שחקנים וגם שישה שחקנים ימצאו מה לעשות בו. זה חדר שגם מתחילים יוכלו ליהנות ממנו (דרגת הקושי ניתנת להתאמה לרמת השחקנים ומספרם) אבל כדי לחוות אותו באופן מלא מומלץ להגיע עם ניסיון שכן אחריו חדרים רבים ייראו חיוורים למדי… (ולא בגלל צבע הסרבלים).
בסיום ישבנו בנחת וצפינו בסרטון מהלך המשחק שלנו.
השירות שקיבלנו היה מעולה, גם מטל שהעביר לנו את התדריך וטיפל בצד האדמינסטרטיבי, וגם מהמפעיל שאיני זוכר את שמו.
בתמימות דעים החלטנו שזהו ללא ספק החדר הטוב ביותר שהיינו בו עד היום.
לזכור ולהזמין לאירוע מיוחד!
whatsapp-image-2017-02-23-at-21-12-39

פורסם בקטגוריה חדרי בריחה, עם התגים , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *